Стан Џевахир - Трособен - Шифра: 2211
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
2211
Kupite stan БЕЗ ПРОВИЗИЈА
143000 €

Услови на закупот

Цена

143000 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Видео презентација

Информации

Структура

Трособен

Наместен

Да

Површина

64 m2

Имотен лист

Да

Населба

Џевахир

Достапно од

Веднаш

Спални соби

2

Греење

Инвертер

Број на купатила

1

Тип на прозорци

ПВЦ

Година на градба

2020

Домофон

Да

Реновиран

Нов

Обезбедување

Да

Кат

Камери

Да

Лифт

Да

Камин

Не

Тераса

Да

Паркинг

Не

Се продава нов и комплетно наместен луксузен стан со две спални соби во Џевахир. Подземно паркинг место е вклучено во цената.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!