Стан Центар - Трособен - Шифра: 2210
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
2210
Kupite stan БЕЗ ПРОВИЗИЈА
200000 €

Услови на закупот

Цена

200000 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Видео презентација

Информации

Структура

Трособен

Наместен

Не

Површина

146 m2

Имотен лист

Да

Населба

Центар

Достапно од

Веднаш

Спални соби

2

Греење

Инвертер

Број на купатила

2

Тип на прозорци

ПВЦ

Година на градба

Домофон

Да

Реновиран

Нов

Обезбедување

Не

Кат

1

Камери

Не

Лифт

Да

Камин

Не

Тераса

Да

Паркинг

Не

Се продава стан од 146 м2 во Парк Резиденс, Стан има две спални соби, две купатила. Станбената површина е 79 м2, а терасата е 67 м2.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!