Стан Дебар Маало - Трособен - Шифра: 2029
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
2209
Kupite stan БЕЗ ПРОВИЗИЈА
168000 €

Услови на закупот

Цена

168000 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Видео презентација

Информации

Структура

Трособен

Наместен

Да

Површина

100 m2

Имотен лист

Да

Населба

Дебар Маало

Достапно од

Веднаш

Спални соби

2

Греење

Струја

Број на купатила

2

Тип на прозорци

ПВЦ

Година на градба

2012

Домофон

Да

Реновиран

Обезбедување

Не

Кат

4

Камери

Не

Лифт

Да

Камин

Не

Тераса

Да

Паркинг

Не

Се продава убав стан со две спални соби на премиум локација во Дебар Маало.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!