Стан Аеродром - Трособен - Шифра: 2208
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
2208
Kupite stan БЕЗ ПРОВИЗИЈА
120000 €

Услови на закупот

Цена

120000 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Видео презентација

Информации

Структура

Трособен

Наместен

Да

Површина

64 m2

Имотен лист

Да

Населба

Аеродром

Достапно од

Веднаш

Спални соби

2

Греење

Парно

Број на купатила

1

Тип на прозорци

ПВЦ

Година на градба

2018

Домофон

Да

Реновиран

Да

Обезбедување

Не

Кат

6

Камери

Не

Лифт

Да

Камин

Не

Тераса

Да

Паркинг

Не

Фантастичен стан, целосно и модерно наместен,со две спални соби на убава локација се продава во Скопје,Аеродром.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!