Стан Кисела Вода - Двособен - Шифра: 2207
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
2207
Kupite stan БЕЗ ПРОВИЗИЈА
64000 €

Услови на закупот

Цена

64000 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Видео презентација

Информации

Структура

Двособен

Наместен

Полунаместен

Површина

48 m2

Имотен лист

Да

Населба

Кисела Вода

Достапно од

Веднаш

Спални соби

1

Греење

Парно

Број на купатила

1

Тип на прозорци

Дрво

Година на градба

2005

Домофон

Да

Реновиран

Да

Обезбедување

Не

Кат

6

Камери

Не

Лифт

Да

Камин

Не

Тераса

Да

Паркинг

Не

Убав стан со една спална соба и полунеместен се продава на убава локација во Скопје,Кисела Вода.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!