Стан Дебар Маало - Двособен - Шифра: 2206
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
2206
Kupite stan БЕЗ ПРОВИЗИЈА
90000 €

Услови на закупот

Цена

90000 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Видео презентација

Информации

Структура

Двособен

Наместен

Полунаместен

Површина

40 m2

Имотен лист

Да

Населба

Дебар Маало

Достапно од

Веднаш

Спални соби

1

Греење

Парно

Број на купатила

1

Тип на прозорци

ПВЦ

Година на градба

2021

Домофон

Да

Реновиран

Нов

Обезбедување

Не

Кат

2

Камери

Не

Лифт

Да

Камин

Не

Тераса

Не

Паркинг

Да

Многу убав,полунаместен и нов стан од 40м2 се продава на одлична локација во Скопје,Дебар Маало.

Гаражното место е вклучено во цената !

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!