Стан Центар - Четирисобен - Шифра: 2205
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
2205
Kupite stan БЕЗ ПРОВИЗИЈА
166500 €

Услови на закупот

Цена

166500 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Видео презентација

Информации

Структура

Четрисобен

Наместен

Полунаместен

Површина

90 m2

Имотен лист

Да

Населба

Центар

Достапно од

Веднаш

Спални соби

3

Греење

Парно

Број на купатила

2

Тип на прозорци

ПВЦ

Година на градба

2004

Домофон

Да

Реновиран

Да

Обезбедување

Не

Кат

3

Камери

Не

Лифт

Да

Камин

Не

Тераса

Да

Паркинг

Да

Фантастичен стан со три спални соби,полунаместен се продава на убава локација во Скопје,Центар.

Паркинг местото е вклучено во цената !

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!