Стан Дебар Маало - Двособен - Шифра: 2204
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
2204
Kupite stan БЕЗ ПРОВИЗИЈА
99000 €

Услови на закупот

Цена

99000 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Видео презентација

Информации

Структура

Двособен

Наместен

Полунаместен

Површина

43 m2

Имотен лист

Да

Населба

Дебар Маало

Достапно од

Веднаш

Спални соби

1

Греење

Инвертер

Број на купатила

1

Тип на прозорци

ПВЦ

Година на градба

2020

Домофон

Да

Реновиран

Да

Обезбедување

Не

Кат

1

Камери

Не

Лифт

Да

Камин

Не

Тераса

Да

Паркинг

Да

Убав и полунаместен стан,со една спална соба се продава на убава локација во Скопје,Дебар Маало.

Паркинг местото е вклучево во цената !

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!