Стан Козле - Двособен - Шифра: 2203
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
2203
Kupite stan БЕЗ ПРОВИЗИЈА
89400 €

Услови на закупот

Цена

89400 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Видео презентација

Информации

Структура

Двособен

Наместен

Полунаместен

Површина

46 m2

Имотен лист

Да

Населба

Козле

Достапно од

Веднаш

Спални соби

1

Греење

Струја

Број на купатила

1

Тип на прозорци

Дрво

Година на градба

2001

Домофон

Да

Реновиран

Да

Обезбедување

Не

Кат

1

Камери

Не

Лифт

Не

Камин

Не

Тераса

Да

Паркинг

Да

Убав и полунаместен стан,со една спална соба се продава на убава локација во Скопје,Козле.

Паркинг местото е вклучено во цената !

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!