Стан Сопиште - Трособен - Шифра: 2202
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
2202
Kupite stan БЕЗ ПРОВИЗИЈА
105000 €

Услови на закупот

Цена

105000 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Видео презентација

Информации

Структура

Трособен

Наместен

Да

Површина

60 m2

Имотен лист

Да

Населба

Сопиште

Достапно од

Веднаш

Спални соби

2

Греење

Инвертер

Број на купатила

1

Тип на прозорци

ПВЦ

Година на градба

2016

Домофон

Да

Реновиран

Да

Обезбедување

Не

Кат

Приземје

Камери

Не

Лифт

Не

Камин

Не

Тераса

Да

Паркинг

Да

Убав и комплетно наместен стан,со две спални соби и убав двор се продава во Скопје,Сопиште.

Паркинг местото е вклучено во цената !

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!