Стан Кисела Вода - Двособен - Шифра: 2200
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
2200
Kupite stan БЕЗ ПРОВИЗИЈА
69000 €

Услови на закупот

Цена

69000 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Видео презентација

Информации

Структура

Двособен

Наместен

Не

Површина

45 m2

Имотен лист

Да

Населба

Кисела Вода

Достапно од

Веднаш

Спални соби

1

Греење

Инвертер

Број на купатила

1

Тип на прозорци

ПВЦ

Година на градба

2009

Домофон

Да

Реновиран

Да

Обезбедување

Не

Кат

Приземје

Камери

Не

Лифт

Да

Камин

Не

Тераса

Да

Паркинг

Не

Прекрасен стан со една спална соба на супер и мирна локација,со убав двор(дворот не е на имотен лист) се продава во Кисела Вода.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!