Стан Капиштец - Двособен - Шифра: 2123
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
2123
Kupite stan БЕЗ ПРОВИЗИЈА
176400 €

Услови на закупот

Цена

176400 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Видео презентација

Информации

Структура

Двособен

Наместен

По договор

Површина

84 m2

Имотен лист

Да

Населба

Капиштец

Достапно од

Веднаш

Спални соби

1

Греење

Инвертер

Број на купатила

2

Тип на прозорци

Дрво

Година на градба

2020

Домофон

Да

Реновиран

Нов

Обезбедување

Не

Кат

4

Камери

Не

Лифт

Да

Камин

Не

Тераса

Да

Паркинг

Да

Фантастичен стан од 84 м2 со една спална и гаража вклучена во цената достапна за продажба во Капиштец.

 

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!