Стан Ѓорче Петров - Трособен - Шифра: 2106
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
2106
Kupite stan БЕЗ ПРОВИЗИЈА
118500 €

Услови на закупот

Цена

118500 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Видео презентација

Информации

Структура

Трособен

Наместен

Да

Површина

79 m2

Имотен лист

Да

Населба

Ѓорче Петров

Достапно од

Веднаш

Спални соби

2

Греење

Инвертер

Број на купатила

2

Тип на прозорци

ПВЦ

Година на градба

2016

Домофон

Да

Реновиран

Да

Обезбедување

Не

Кат

5

Камери

Не

Лифт

Да

Камин

Не

Тераса

Да

Паркинг

Да

Ѓорче Петров. Станот се продава комплетно наместен и со едно паркинг места. Се е вклучено во цената.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

 

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!