Стан Центар - 5+ - Шифра: 2100
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
2100
Kupite stan БЕЗ ПРОВИЗИЈА
144000 €

Услови на закупот

Цена

144000 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Видео презентација

Информации

Структура

5 +

Наместен

По договор

Површина

72 m2

Имотен лист

Да

Населба

Центар

Достапно од

Веднаш

Спални соби

4

Греење

Инвертер

Број на купатила

2

Тип на прозорци

ПВЦ

Година на градба

2014

Домофон

Да

Реновиран

Да

Обезбедување

Не

Кат

1

Камери

Не

Лифт

Да

Камин

Не

Тераса

Не

Паркинг

Не

Се продава стан со четири спални соби во релативно нова зграда во Скопје,Центар.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!