Стан Црниче - Четирисобен - Шифра: 2095
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
2095
Kupite stan БЕЗ ПРОВИЗИЈА
131200 €

Услови на закупот

Цена

131200 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Видео презентација

Информации

Структура

Четрисобен

Наместен

Не

Површина

82 m2

Имотен лист

Да

Населба

Црниче

Достапно од

Веднаш

Спални соби

3

Греење

Инвертер

Број на купатила

2

Тип на прозорци

ПВЦ

Година на градба

2024

Домофон

Да

Реновиран

Нов

Обезбедување

Не

Кат

2

Камери

Не

Лифт

Да

Камин

Не

Тераса

Да

Паркинг

Не

Се продава сосема нов стан со три спални соби и две купатила во Црниче. Зградата е во завршна обработка.

Square.mk in arrangement with landlords has a flexible system of discounts. Call us for a better deal!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!