Стан Аеродром - Трособен - Шифра: 2062
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
2062
Kupite stan БЕЗ ПРОВИЗИЈА
97000 €

Услови на закупот

Цена

97000 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Видео презентација

Информации

Структура

Трособен

Наместен

По договор

Површина

53 m2

Имотен лист

Да

Населба

Аеродром

Достапно од

Веднаш

Спални соби

2

Греење

Парно

Број на купатила

1

Тип на прозорци

ПВЦ

Година на градба

2015

Домофон

Да

Реновиран

Не

Обезбедување

Да

Кат

4

Камери

Не

Лифт

Да

Камин

Не

Тераса

Да

Паркинг

Не

Се продава стан со две спални соби во Аеродром. Станот е во зграда од 2015 година и е во одлична состојба.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!