Стан Дебар Маало - Двособен - Шифра: 2027
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
2027
Kupite stan БЕЗ ПРОВИЗИЈА
90000 €

Услови на закупот

Цена

90000 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Видео презентација

Информации

Структура

Двособен

Наместен

Не

Површина

41 m2

Имотен лист

Да

Населба

Дебар Маало

Достапно од

Веднаш

Спални соби

1

Греење

Струја

Број на купатила

1

Тип на прозорци

ПВЦ

Година на градба

2019

Домофон

Да

Реновиран

Нов

Обезбедување

Не

Кат

1

Камери

Не

Лифт

Да

Камин

Не

Тераса

Не

Паркинг

Да

Сосема нов стан со една спална соба и паркинг место вклучено во цената се продава во Дебар Маало.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!