Стан Кисела Вода - Трособен - Шифра: 2024
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
2024
Kupite stan БЕЗ ПРОВИЗИЈА
95000 €

Услови на закупот

Цена

95000 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Видео презентација

Информации

Структура

Трособен

Наместен

По договор

Површина

70 m2

Имотен лист

Да

Населба

Кисела Вода

Достапно од

Веднаш

Спални соби

2

Греење

Инвертер

Број на купатила

1

Тип на прозорци

ПВЦ

Година на градба

2013

Домофон

Да

Реновиран

Да

Обезбедување

Не

Кат

3

Камери

Не

Лифт

Да

Камин

Не

Тераса

Да

Паркинг

Не

Се продава фантастичен стан во Кисела Вода. Станот се продава полунаместен (може да се разговара), и има прекрасен поглед на Скопје.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!