Куќа Припор - Петособна - Шифра: 4014
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
4014
Купете куќа БЕЗ ПРОВИЗИЈА
225000 €

Услови на закупот

Цена

225000 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Видео презентација

Информации

Структура

5+

Наместен

Да

Површина

240 m2

Имотен лист

Да

Дворна површина

400 m2

Достапно од

Веднаш

Населба

Припор

Греење

Пелет

Спални соби

10

Тип на прозорци

ПВЦ

Број на купатила

3

Домофон

Не

Година на градба

2009

Обезбедување

Не

Реновиран

Да

Камери

Не

Кат

2

Камин

Не

Тераса

Да

Базен

Не

Паркинг

Да

Вкупна површина што се продава:

240 м2 подрум + приземје + кат
350 м2 дворна површина
Паркинг место од 50 м2

Куќата е во одлична состојба и погледот од терасата на првиот кат е фантастичен.

Куќата се грее на пелети и има клима на секој кат.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!