Куќа Ѓорче Петров - Четрисобна - Шифра: 4013
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
4013
Купете куќа БЕЗ ПРОВИЗИЈА
170000 €

Услови на закупот

Цена

170000 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Видео презентација

Информации

Структура

Четрисобна

Наместен

Да

Површина

129 m2

Имотен лист

Да

Дворна површина

387 m2

Достапно од

Веднаш

Населба

Ѓеорче Петров

Греење

Дрво

Спални соби

4

Тип на прозорци

Дрво

Број на купатила

2

Домофон

Не

Година на градба

1975

Обезбедување

Не

Реновиран

Не

Камери

Не

Кат

2

Камин

Не

Тераса

Да

Базен

Не

Паркинг

Да

Вкупна површина што се продава:

58 м2 подрум
61 м2 приземје
68 м2 прв кат
Гаража
387 дворната површина

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!