Куќа Бардовци - Седмособна - Шифра: 4012
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
4012
Купете куќа БЕЗ ПРОВИЗИЈА
350000 €

Услови на закупот

Цена

350000 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Видео презентација

Информации

Структура

Седмособна

Наместен

Не

Површина

409 m2

Имотен лист

Да

Дворна површина

500 m2

Достапно од

Веднаш

Населба

Бардовци

Греење

Струја

Спални соби

7

Тип на прозорци

Дрво

Број на купатила

5

Домофон

Не

Година на градба

2012

Обезбедување

Не

Реновиран

Да

Камери

Не

Кат

3

Камин

Не

Тераса

Да 10

Базен

Не

Паркинг

Да

Вкупна површина што се продава:

Станбена површина 409 м2
Дворна површина 500 м2

Куќата има 7 спални соби, една работна соба, 3 дневни соби, 1 помошна соба и една перална.

Куќата е на премиум локација опкружена со други вили. Има 10 тераси и полн поглед.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!