Куќа Пржино - Шестособна - Шифра: 4011
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
4011
Купете куќа БЕЗ ПРОВИЗИЈА
320000 €

Услови на закупот

Цена

320000 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Видео презентација

Информации

Структура

Шестособна

Наместен

Yes

Површина

322 m2

Имотен лист

Yes

Дворна површина

280 m2

Достапно од

Today

Населба

Пржино

Греење

Pellet

Спални соби

5

Тип на прозорци

PVC

Број на купатила

3

Домофон

No

Година на градба

2000

Обезбедување

No

Реновиран

Да

Камери

Не

Кат

2

Камин

Yes

Тераса

Yes

Базен

No

Паркинг

Да

Вкупната површина на куќата која се продава е 322 м2.

Куќата има:
Подрум со две соби
На приземје има голема дневна, трпезарија со кујна, една спална соба и тоалет.
На првиот кат има три спални соби и тоалет
На вториот кат има една огромна просторија која во овој момент е дневна, трпезарија и кујна, има уште еден тоалет.
Куќата има 7 балкони.
Секој балкон гледа или на Милениумскиот крст или на Скопје и погледот е фантастичен.

Square.mk во договор со станоиздавачите има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра зделка!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!