Куќа Лисиче - Седмособна - Шифра: 4010
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
4010
Купете куќа БЕЗ ПРОВИЗИЈА
178000 €

Услови на закупот

Цена

178000 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Видео презентација

Информации

Структура

Седмособна

Наместен

Да

Површина

144 m2

Имотен лист

Да

Дворна површина

225 m2

Достапно од

Веднаш

Населба

Лисиче

Греење

Струја

Спални соби

5

Тип на прозорци

Дрво

Број на купатила

2

Домофон

Не

Година на градба

2005

Обезбедување

Не

Реновиран

Не

Камери

Не

Кат

2

Камин

Не

Тераса

Да

Базен

Не

Паркинг

Да

Куќата е изградена во 2005 година. Има 5 спални соби, 2 дневни соби, 2 кујни и 2 тоалети. Куќата е комплетно наместена.

Вкупната површина што се продава е:

Станбена површина: 78 m2 + 66 m2 = 144 m2
Две тераси: 4 м2 + 8 м2
Дворна површина: 225 м2
Подрум и гаража: 24 м2

Се има имотни лист..

Оваа куќа има и соларни панели кои ги покриваат потребите на куќата за топла вода. Куќата се грее со инвертери.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!