Куќа Ново Лисиче - Шестособна - Шифра: 4008
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
4008
Купете куќа БЕЗ ПРОВИЗИЈА
125000 €

Услови на закупот

Цена

125000 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Видео презентација

Информации

Структура

Шестособна

Наместен

Да

Површина

163 m2

Имотен лист

Да

Дворна површина

220 m2

Достапно од

Веднаш

Населба

Ново Лисице

Греење

Пелет

Спални соби

5

Тип на прозорци

ПВЦ

Број на купатила

2

Домофон

Не

Година на градба

1995 – 2006

Обезбедување

Не

Реновиран

Да

Камери

Не

Кат

2

Камин

Не

Тераса

Да

Базен

Не

Паркинг

Да

Куќата има јасен имотен список. Приземјето е изградено во 1995 година, а тој кат има двојна надворешна изолација. Првиот кат е изграден во 2006 година и има двојна внатрешна и надворешна изолација.

Големината на куќата е 163 м2 + 20 м2 подрум + 220 м2 двор.

Куќата се грее со котел за греење на пелети.

Сите цени ги одредуваат сопствениците и не се фиксни, во секоја цена има простор за договор.

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!