Куќа Кисела Вода - Еднособна - Шифра: 4007
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
4007
Купете куќа БЕЗ ПРОВИЗИЈА
40000 €

Услови на закупот

Цена

40000 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Видео презентација

Информации

Структура

Еднособна

Наместен

Да

Површина

30 m2

Имотен лист

Да

Дворна површина

30 m2

Достапно од

Веднаш

Населба

Кисела Вода

Греење

Струја

Спални соби

1

Тип на прозорци

ПВЦ

Број на купатила

1

Домофон

Не

Година на градба

2010

Обезбедување

Не

Реновиран

Не

Камери

Не

Кат

1

Камин

Не

Тераса

Не

Базен

Не

Паркинг

Да

Куќата има имотен лист, земјиштето под куќата не е. Постои опција новите сопственици да го купат земјиштето.

Областа на дворот исто така не е во сопственост, има и опција да се купи.

Сите цени ги одредуваат сопствениците и не се фиксни, во секоја цена има простор за договор.

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!