Стан Жданец - Трособен - Шифра: 2034
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
2034
Kupite stan БЕЗ ПРОВИЗИЈА
178000 €

Услови на закупот

Цена

178000 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Видео презентација

Информации

Структура

Трособен

Наместен

Да

Површина

100 m2

Имотен лист

Да

Населба

Жданец

Достапно од

Веднаш

Спални соби

2

Греење

Струја

Број на купатила

2

Тип на прозорци

ПВЦ

Година на градба

2013

Домофон

Да

Реновиран

2023

Обезбедување

Да

Кат

Приземје

Камери

Да

Лифт

Не

Камин

Да

Тераса

Да

Паркинг

Да

Се продава стан во Жданец, зграда е изградена со најдобри можни материјали, на пример сите украси што се направени во дворот се направени со гранит.

Станот има два дворови, едниот е 70 м2, а другиот 20 м2. Се е во имотен лист.

Во цената е вклучен и подземен паркинг простор.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!