Луксузен Стан Бардовци - Четирисобен - Шифра: 3060
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
3060
Изнајмите стан БЕЗ ПРОВИЗИЈА
2200 € / Месечно

Услови на закупот

Цена

2200 €

Минимален закуп

12 месеци

Депозит

2200 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Видео презентација

Информации

Структура

Четрисобен

Наместен

Да

Површина

350 m2

Достапно од

Веднаш

Населба

Бардовци

Греење

Инвертер

Спални соби

3

Тип на прозорци

Дрво

Број на купатила

3

Домофон

Да

Година на градба

2014

Обезбедување

Не

Реновиран

Да

Камери

Не

Кат

Камин

Не

Лифт

Тераса

Да

Паркинг

Да

Фантастична куќа од 350 м2 со двор од 900 м2, внатрешен и надворешен базен, сауна, теретана и многу други погодности достапни за изнајмување во Бардовци.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!