Луксузен Стан Водно - Четирисобен - Шифра: 1708
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
1708
Изнајмите стан БЕЗ ПРОВИЗИЈА
1200 € / Месечно

Услови на закупот

Цена

1200 €

Минимален закуп

12 месеци

Депозит

1200 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Видео презентација

Информации

Структура

Четрисобен

Наместен

Да

Површина

120 m2

Достапно од

Веднаш

Населба

Водно

Греење

Инвертер и Подно

Спални соби

3

Тип на прозорци

ПВЦ

Број на купатила

2

Домофон

Да

Година на градба

2018

Обезбедување

Не

Реновиран

Нов

Камери

Не

Кат

3

Камин

Да

Лифт

Не

Тераса

Да

Паркинг

Да

Фантастичен стан од 120 м2 со прекрасен поглед на Скопје, три спални соби, голема тераса и паркинг место вклучено во цената за изнајмување на Водно.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!