Луксузен Стан Водно - Трособен - Шифра: 1129
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
1129
Изнајмите стан БЕЗ ПРОВИЗИЈА
1200 € / Месечно

Услови на закупот

Цена

1200 €

Минимален закуп

12 месеци

Депозит

1200 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Видео презентација

Информации

Структура

Трособен

Наместен

Да

Површина

130 m2

Достапно од

Веднаш

Населба

Водно

Греење

Инвертер

Спални соби

2

Тип на прозорци

ПВЦ

Број на купатила

2

Домофон

Да

Година на градба

2012

Обезбедување

Не

Реновиран

Да

Камери

Да

Кат

3

Камин

Не

Лифт

Да

Тераса

Да

Паркинг

Да

Многу простран и удобен стан со две соби од 130м2 се издава на Водно. Станот има паркинг.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!