Стан Водно - Четрисобен - Шифра: 1840
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
1840
Изнајмите стан БЕЗ ПРОВИЗИЈА
1500 € / Месечно

Услови на закупот

Депозит

1500 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Цена

1500 €

Минимален закуп

12 месеци

Видео презентација

Информации

Структура

Четрисобен

Наместен

Да

Површина

165 m2

Достапно од

Веднаш

Населба

Водно

Греење

Струја

Спални соби

3

Тип на прозорци

ПВЦ

Број на купатила

3

Домофон

Да

Година на градба

2018

Обезбедување

Не

Реновиран

Да

Камери

Не

Кат

5

Камин

Не

Лифт

Да

Тераса

Да

Паркинг

Да

Високо луксузен стан со три спални соби, три бањи, три тераси, фантастичен поглед на Скопје и паркинг место вклучено во цената достапна за изнајмување на Скопје, Водно.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!