Стан Водно - Двособен - Шифра: 1838
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
1838
Изнајмите стан БЕЗ ПРОВИЗИЈА
500 € / Месечно

Услови на закупот

Депозит

500 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Цена

500 €

Минимален закуп

12 месеци

Видео презентација

Информации

Структура

Двособен

Наместен

Да

Површина

74 m2

Достапно од

Веднаш

Населба

Водно

Греење

Инвертер

Спални соби

1

Тип на прозорци

ПВЦ

Број на купатила

1

Домофон

Да

Година на градба

2016

Обезбедување

Не

Реновиран

Да

Камери

Не

Кат

Приземје

Камин

Не

Лифт

Да

Тераса

Да

Паркинг

Да

Прекрасен стан со високи плафони, двор, една спална и паркинг место вклучено во цената достапна за изнајмување во Скопје, Водно.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!