Стан Козле - Трособен - Шифра: 1811
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
1811
Изнајмите стан БЕЗ ПРОВИЗИЈА
600 € / Месечно

Услови на закупот

Депозит

600 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Цена

600 €

Минимален закуп

12 месеци

Видео презентација

Информации

Структура

Трособен

Наместен

Да

Површина

68 m2

Достапно од

Веднаш

Населба

Козле

Греење

Инвертер

Спални соби

2

Тип на прозорци

ПВЦ

Број на купатила

1

Домофон

Да

Година на градба

2015

Обезбедување

Не

Реновиран

Да

Камери

Не

Кат

Приземје

Камин

Не

Лифт

Да

Тераса

Да

Паркинг

Да

Прекрасен стан со две спални соби, голем двор и паркинг место вклучено во цената што се издава во Козле.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!