Стан Дебар Маало - Двосебен - Шифра: 1808
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
1808
Изнајмите стан БЕЗ ПРОВИЗИЈА
500 € / Месечно

Услови на закупот

Депозит

500 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Цена

500 €

Минимален закуп

12 месеци

Видео презентација

Информации

Структура

Двособен

Наместен

Да

Површина

40 m2

Достапно од

Веднаш

Населба

Дебар Маало

Греење

Инвертер

Спални соби

1

Тип на прозорци

ПВЦ

Број на купатила

1

Домофон

Да

Година на градба

2023

Обезбедување

Не

Реновиран

Нов

Камери

Не

Кат

3

Камин

Не

Лифт

Да

Тераса

Не

Паркинг

Не

Се издава нов и многу убав стан со една спална соба во Дебар Маало.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!