Стан Центар - Трособен - Шифра: 1663
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
1663
Изнајмите стан БЕЗ ПРОВИЗИЈА
1000 € / Месечно

Услови на закупот

Депозит

1000 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Цена

1000 €

Минимален закуп

12 месеци

Видео презентација

Информации

Структура

Трособен

Наместен

Не

Површина

75 m2

Достапно од

Веднаш

Населба

Центар

Греење

Парно

Спални соби

2

Тип на прозорци

ПВЦ

Број на купатила

2

Домофон

Да

Година на градба

2023

Обезбедување

Да

Реновиран

Нов

Камери

Да

Кат

15

Камин

Не

Лифт

Да

Тераса

Да

Паркинг

Да

Се издава фантастичен стан со прекрасен поглед, две спални соби и голема тераса во Дајмонд Лимак во центарот на градот. Паркинг место е вклучено во цената.

 

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!