Стан Водно - Двособен - Шифра: 1433
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
1433
Изнајмите стан БЕЗ ПРОВИЗИЈА
400 € / Месечно

Услови на закупот

Депозит

400 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Цена

400 €

Минимален закуп

6 месеци

Видео презентација

Информации

Структура

Двособен

Наместен

Да

Површина

47 m2

Достапно од

Веднаш

Населба

Водно

Греење

Струја

Спални соби

1

Тип на прозорци

ПВЦ

Број на купатила

2

Домофон

Не

Година на градба

2002

Обезбедување

Не

Реновиран

Да

Камери

Не

Кат

1

Камин

Не

Лифт

Не

Тераса

Да

Паркинг

Не

Се издава стан со една спална соба на Водно.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!