Стан Водно - Трособен - Шифра: 1268
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
1268
Изнајмите стан БЕЗ ПРОВИЗИЈА
850 € / Месечно

Услови на закупот

Депозит

850 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Цена

850 €

Минимален закуп

1 година

Видео презентација

Информации

Структура

Трособен

Наместен

Да

Површина

105 m2

Достапно од

Веднаш

Населба

Водно

Греење

Струја

Спални соби

2

Тип на прозорци

ПВЦ

Број на купатила

1

Домофон

Да

Година на градба

2000

Обезбедување

Не

Реновиран

Да

Камери

Не

Кат

5

Камин

Не

Лифт

Да

Тераса

Да

Паркинг

Да

Се издава луксузен стан со гаража на Водно. Станот се наоѓа во новата зграда, се во станот е сосема ново. Станот има тераса со неверојатен поглед!

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!