Стан Џевахир - Двособен - Шифра: 1101
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
1101
Изнајмите стан БЕЗ ПРОВИЗИЈА
500 € / Месечно

Услови на закупот

Депозит

500 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Цена

500 €

Минимален закуп

12 месеци

Видео презентација

Информации

Структура

Двособен

Наместен

Да

Површина

63 m2

Достапно од

Веднаш

Населба

Џевахир

Греење

Централно

Спални соби

1

Тип на прозорци

ПВЦ

Број на купатила

1

Домофон

Да

Година на градба

2018

Обезбедување

Да

Реновиран

Нов

Камери

Да

Кат

35

Камин

Да

Лифт

Да

Тераса

Да

Паркинг

Не

Се издава фантастичен стан на 35 кат со една спална соба во Џевахир.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!