Деловен Простор Центар - 5+ Простории - Шифра: 5027

BEZ PROVIZIJA – Izdavanje na delovni prostorii pod krija vo Skopje

5027
Изнајмите деловен простор БЕЗ ПРОВИЗИЈА
3000 € / Месечно

Услови на закупот

Депозит

3000 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Цена

3000 €

Минимален закуп

12 месеци €

Видео презентација

Информации

Тип

Деловен Простор

Површина

250 m2

Број на простории

5

Населба

Центар

Достапно од

2023-11-30

Паркинг

Не

Грејење

Инвертер

Број на купатила

2

Домифон

Година на градба

2009

Обезбедување

Не

Камери

Не

Кат

Приземје

Лифт

Не

Се издава деловен простор од 250 м2 на три нивоа со 5 посебни простори и со 60 м2 двор во центарот на Скопје на премиум локација. Просторот е опремен со 25 работни места.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој простор?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!