Стан Дебар Маало - Трособен - Шифра: 2134
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
2134
Kupite stan БЕЗ ПРОВИЗИЈА
96000 €

Услови на закупот

Цена

96000 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Видео презентација

Информации

Структура

Трособен

Наместен

Да

Површина

60 m2

Имотен лист

Да

Населба

Дебар Маало

Достапно од

Веднаш

Спални соби

2

Греење

Парно

Број на купатила

1

Тип на прозорци

ПВЦ

Година на градба

1953

Домофон

Да

Реновиран

Да

Обезбедување

Не

Кат

3

Камери

Не

Лифт

Не

Камин

Не

Тераса

Да

Паркинг

Не

Се продава реновиран стан со две спални соби во Дебар Маало.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!