Стан Тафталиџе - Четрисобен - Шифра: 2122
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
2122
Kupite stan БЕЗ ПРОВИЗИЈА
255000 €

Услови на закупот

Цена

255000 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Видео презентација

Информации

Структура

Четрисобен

Наместен

Да

Површина

132 m2

Имотен лист

Да

Населба

Тафталиџе

Достапно од

Веднаш

Спални соби

3

Греење

Централно

Број на купатила

2

Тип на прозорци

ПВЦ

Година на градба

2020

Домофон

Да

Реновиран

Нов

Обезбедување

Не

Кат

9

Камери

Не

Лифт

Да

Камин

Не

Тераса

Да

Паркинг

Да

Се продава фантастичен дуплекс стан од 132 м2 со три спални соби и две купатила во Тафталиџе. Становите се продаваат комплетно наместен со подземна гаража и се е вклучено во цената. Првиот кат од станот е 79 квадрати и има имотен лист, вториот кат од станот е со површина од 54 квадрати и нема имотен лист.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!