Стан Кисела Вода - Двособен - Шифра: 2087
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
2087
Kupite stan БЕЗ ПРОВИЗИЈА
40000 €

Услови на закупот

Цена

40000 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Видео презентација

Информации

Структура

Двособен

Наместен

Не

Површина

32 m2

Имотен лист

Не

Населба

Кисела Вода

Достапно од

Веднаш

Спални соби

1

Греење

Инвертер

Број на купатила

1

Тип на прозорци

ПВЦ

Година на градба

2024

Домофон

Да

Реновиран

Нов

Обезбедување

Не

Кат

8

Камери

Не

Лифт

Да

Камин

Не

Тераса

Да

Паркинг

Не

Се продава нова градба 2024год со една спална,станаот е надоградба на стара зграда.

Станот се уште нема лист за предзабележување, се очекува да биде издаден следната недела, потоа ќе можат да потпишат пред договорот.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!