Стан Центар - Трособен - Шифра: 1836
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
1836
Изнајмите стан БЕЗ ПРОВИЗИЈА
770 € / Месечно

Услови на закупот

Депозит

770 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Цена

770 €

Минимален закуп

12 месеци

Видео презентација

Информации

Структура

Трособен

Наместен

Да

Површина

81 m2

Достапно од

Веднаш

Населба

Центар

Греење

Парно

Спални соби

2

Тип на прозорци

ПВЦ

Број на купатила

2

Домофон

Да

Година на градба

2023

Обезбедување

Не

Реновиран

Нов

Камери

Не

Кат

5

Камин

Не

Лифт

Да

Тераса

Да

Паркинг

Да

Сосема нов стан со прекрасен поглед, две спални соби, две купатила и паркинг место вклучено во цената за изнајмување во Скопје, Центар. Данокот е вклучен во цената.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!