Стан Џевахир - Трособен - Шифра: 1827
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
1827
Изнајмите стан БЕЗ ПРОВИЗИЈА
900 € / Месечно

Услови на закупот

Депозит

900 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Цена

900 €

Минимален закуп

12 месеци

Видео презентација

Информации

Структура

Трособен

Наместен

Да

Површина

78 m2

Достапно од

Веднаш

Населба

Џевахир

Греење

Инвертер

Спални соби

2

Тип на прозорци

ПВЦ

Број на купатила

2

Домофон

Да

Година на градба

2022

Обезбедување

Да

Реновиран

Нов

Камери

Да

Кат

33

Камин

Не

Лифт

Да

Тераса

Да

Паркинг

Да

Прекрасен стан со две спални соби и паркинг место вклучено во цената достапна за изнајмување во Џевахир.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!