Стан Центар - Трособен - Шифра: 1806
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
1806
Изнајмите стан БЕЗ ПРОВИЗИЈА
1200 € / Месечно

Услови на закупот

Депозит

1200 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Цена

1200 €

Минимален закуп

12 месеци

Видео презентација

Информации

Структура

Трособен

Наместен

Да

Површина

77 m2

Достапно од

Веднаш

Населба

Центар

Греење

Парно

Спални соби

2

Тип на прозорци

ПВЦ

Број на купатила

2

Домофон

Да

Година на градба

2024

Обезбедување

Да

Реновиран

Нов

Камери

Да

Кат

Камин

Не

Лифт

Да

Тераса

Да

Паркинг

Да

Сосема нов стан со две спални соби и паркинг место вклучено во цената за изнајмување на премиум локација во Скопје Дајмонд. 

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!