Стан Центар - Двособен - Шифра: 1771
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
1771
Изнајмите стан БЕЗ ПРОВИЗИЈА
650 € / Месечно

Услови на закупот

Депозит

650 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Цена

650 €

Минимален закуп

12 месеци

Видео презентација

Информации

Структура

Двособен

Наместен

Да

Површина

42 m2

Достапно од

Веднаш

Населба

Центар

Греење

Парно

Спални соби

1

Тип на прозорци

ПВЦ

Број на купатила

1

Домофон

Да

Година на градба

2023

Обезбедување

Да

Реновиран

Нов

Камери

Да

Кат

Камин

Не

Лифт

Да

Тераса

Да

Паркинг

Да

Сосема нов стан со една спална соба и паркинг место во цената е достапен за изнајмување во Дијамант во Скопје, Центар.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!