Стан Центар - Двособен - Шифра: 1769
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
1769
Изнајмите стан БЕЗ ПРОВИЗИЈА
440 € / Месечно

Услови на закупот

Депозит

440 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Цена

440 €

Минимален закуп

12 месеци

Видео презентација

Информации

Структура

Двособен

Наместен

Да

Површина

48 m2

Достапно од

Веднаш

Населба

Центар

Греење

Инвертер

Спални соби

1

Тип на прозорци

ПВЦ

Број на купатила

1

Домофон

Да

Година на градба

2023

Обезбедување

Не

Реновиран

Нов

Камери

Не

Кат

Приземје

Камин

Не

Лифт

Да

Тераса

Не

Паркинг

Не

Се издава нов стан со една спална на премиум локација во Скопје, Центар.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!