Стан Центар - Двособн - Шифра: 1768
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
1768
Изнајмите стан БЕЗ ПРОВИЗИЈА
450 € / Месечно

Услови на закупот

Депозит

450 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Цена

450 €

Минимален закуп

12 месеци

Видео презентација

Информации

Структура

Двособен

Наместен

Да

Површина

40 m2

Достапно од

Веднаш

Населба

Центар

Греење

Парно

Спални соби

1

Тип на прозорци

ПВЦ

Број на купатила

1

Домофон

Да

Година на градба

2020

Обезбедување

Да

Реновиран

Камери

Да

Кат

11

Камин

Лифт

Да

Тераса

Не

Паркинг

Да

Стан со една спална соба, и паркинг место вклучено во цената се издава во стан.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!