Стан Дебар Маало - Двособен - Шифра: 1766
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
1766
Изнајмите стан БЕЗ ПРОВИЗИЈА
600 € / Месечно

Услови на закупот

Депозит

600 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Цена

600 €

Минимален закуп

12 месеци

Видео презентација

Информации

Структура

Двособен

Наместен

Да

Површина

65 m2

Достапно од

Веднаш

Населба

Дебар Маало

Греење

Инвертер

Спални соби

1

Тип на прозорци

ПВЦ

Број на купатила

2

Домофон

Да

Година на градба

2017

Обезбедување

Не

Реновиран

Да

Камери

Не

Кат

3

Камин

Не

Лифт

Да

Тераса

Да

Паркинг

Да

Удобен и простран стан со една спална соба и паркинг место вклучено во цената достапна за изнајмување во Дебар Маало.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!