Стан Центар - Двособен - Шифра: 1758
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
1758
Изнајмите стан БЕЗ ПРОВИЗИЈА
500 € / Месечно

Услови на закупот

Депозит

500 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Цена

500 €

Минимален закуп

12 месеци

Видео презентација

Информации

Структура

Двособен

Наместен

Да

Површина

66 m2

Достапно од

Веднаш

Населба

Центар

Греење

Парно

Спални соби

1

Тип на прозорци

ПВЦ

Број на купатила

2

Домофон

Да

Година на градба

1980

Обезбедување

Не

Реновиран

Да

Камери

Не

Кат

4

Камин

Не

Лифт

Да

Тераса

Да

Паркинг

Да

Фантастичен и простран стан,со една спална соба се издава на премиум локација во Скопје,Центар.

Паркинг местото е вклучено во цената !

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!