Стан Дебар Маало - Трособен - Шифра: 1632
Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!
1632
Изнајмите стан БЕЗ ПРОВИЗИЈА
420 € / Месечно

Услови на закупот

Депозит

420 €

Провизија

БЕЗ ПРОВИЗИЈА

Цена

420 €

Минимален закуп

12 месеци

Видео презентација

Информации

Структура

Трособен

Наместен

Да

Површина

56 m2

Достапно од

Веднаш

Населба

Дебар Маало

Греење

Парно

Спални соби

2

Тип на прозорци

ПВЦ

Број на купатила

1

Домофон

Да

Година на градба

2010

Обезбедување

Не

Реновиран

Да

Камери

Не

Кат

6

Камин

Не

Лифт

Да

Тераса

Да

Паркинг

Не

Комплетно реновиран стан со две спални соби се издава во Дебар Маало на премиум локација.

Square.mk во договор со сопствениците има флексибилен систем на попусти. Јавете ни се за подобра понуда!

Дали сте заинтересирани за овој стан?
Јавете ни се на 
+389 76 912 972
Или пополнете го формуларот и ние ќе ви се јавиме!